Fresh Coffee

BOOKS & COFFEE MEKANLAR

Books&Coffee olarak tüm şubelerimizin “Pet Friendly” olmasından gurur duyuyoruz. Hayvan dostlarımızı da mekanımızda görmekten mutluluk duyuyoruz.

BOOKS & COFFEE MARMARİS

Marmaris’in en hareketli noktalarından birinde kitap ve kahve keyfi yapabileceğiniz tatlı bir alan var. Books & Coffee Marmaris, kitap okurken kahvesini içmek isteyenler için, üst kattaki masaları ve Rusça, Türkçe ve İngilizce geniş kitap seçkisi ile samimi bir ortam sunuyor. Arkadaş buluşmaları, kitap sohbetleri ya da keyifli bir günü geçirmek için… Günün her saati lezzetli kahveler ve atıştırmalıklar ile Barlar Sokağındayız!

Kırmızı Kedİ BOOKS & COFFEE Şişhane

Books & Coffee’nin taze kavrulmuş nitelikli çekirdekleri ile demlenen enfes kahve keyfini Kırmızı Kedi’nin geniş kitap seçeneğiyle buluşturduğu konseptiyle Kırmızı Kedi Books & Coffee Şişhane mağazasında siz kahve ve kitap sever misafirlerini ağırlıyor.

Kırmızı Kedi BOOKS & COFFEE İstinye Park İzmir

İzmir’in en büyük alışveriş merkezi olan İstinye Park İzmir’de, enfes kahve keyfine her zaman olduğu gibi Kırmızı Kedi’nin geniş kitap seçeneği ve Books & Coffee ’nin çalışma masalarıyla kitap ve kahve sever misafirlerini ağırlıyor.

Kırmızı Kedi Books & Coffee Beylikdüzü

Beylikdüzü AKM içerisinde yer alan Kırmızı Kedi mağazasında Books & Coffee’nin nitelikli kahveleri ve Kırmızı Kedi’nin geniş kitap seçeneği ile, ister ders çalışmaya, ister enfes kahveni yudumlarken kitap okumaya davetlisin! 

Books and Coffee Beylikdüzü

Kırmızı Kedi Books & Coffee Ankara

Books & Coffee’nin taze kavrulmuş nitelikli çekirdekleri ile demlenen enfes kahve keyfini Kırmızı Kedi’nin geniş kitap seçeneğiyle buluşturduğu konseptiyle Kırmızı Kedi | Books & Coffee Ankara Kızılay mağazasında siz kahve ve kitap sever misafirlerini ağırlıyor. 

Books & Coffee Ankara

Kırmızı Kedi Books & Coffee Adana

Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi olan M1 Adana Alışveriş Merkezi’nde, enfes kahve  keyfine her zaman olduğu gibi Kırmızı Kedi’nin geniş kitap seçeneği ve Books & C0ffee’nin çalışma masalarıyla kitap ve kahve sever misafirlerini ağırlıyor.

Books and Coffee Adana

Books & Coffee Water Garden

Books&coffee, en gelişmiş su, ateş, müzik, lazer ve ışık gösterileri ile şov havuzu eğlence severlerine, kahvelerini yudumlarken farklı bir deneyim yaşatıyor. Günün her saati ayrı keyifli olan Watergarden alışveriş merkezinde, geniş kütüphane ve çalışma masalarıyla kitap ve kahve sever misafirlerini ağırlıyor.

Books and Coffee Water Garden

Books & Coffee Karaköy

Karaköy’den Tünel’e doğru yükselen enfes kahve kokusunun kaynağı biziz. Üstelik kahve keyfine her zaman olduğu gibi Books&Coffee’nin kitapları da eşlik ediyor. Denizden esen hafif bir meltem, umut veren bir yaz hikayesi ve favori kahvenizin en usta hali. Books&Coffee Karaköy’de mutluluk bulaşıcı!

Books & Coffee Karakoy

Books & Coffee Caddebostan

Bağdat Caddesi’nin en işlek noktalarından birinde kitap ve kahve keyfi yapabileceğiniz geniş bir alan var. Üstelik Books&Coffee Caddebostan, işini yanında taşıyanlar için de geniş masalar ve oturma gruplarıyla rahat bir ortam sunuyor. Arkadaş buluşmaları, kitap sohbetleri ya da keyifli bir iş günü için… Günün her saati lezzetli kahveler ve atıştırmalıklar ile mekandayız!

Books & Coffee Caddebostan

Penguen Books & Coffee Gebze

Books&Coffee, sadece İstanbul’da değil, Gebze’de de huzurlu ve rahat bir ortam arayanlar için konumlanıyor. Geniş kütüphanesi, zengin kahve ve tatlı çeşitleri ile Penguen Books&Coffee Gebze, Türkiye’nin en büyük 3. nesil kahvecisi olma özelliği de taşıyor.

Books & Coffee Gebze

Penguen Books & Coffee Erenköy

Kitap severlerin oldukça ilgisini çeken Penguen Books&Coffee Erenköy, keyifli bir günü favori kahvesiyle taçlandırmak isteyenlerin aradığı ortamı sunuyor. Üstelik yanında oldukça geniş bir kütüphaneyle!

Books & Coffee Erenkoy

Türk - Alman Kitapevi & Cafe Beyoğlu

60 yıldır kitabevi olarak hizmet veren Türk – Alman Kitabevi&Cafe, halen Tünel’in en özel mekanları arasında yer alıyor. Kitap kurtlarının en sevdiği noktalardan olan Türk – Alman Kitabevi&Cafe’de şimdi okuma keyfine lezzetli anlar da ekleniyor.

Turk Alman Kitap Evi

Books & Coffee Bahariye

Tam ihtiyacınız olan yerde, Kadıköy’ün tam göbeğinde! Books&Coffee, “iyi konsept”ini Kadıköylülerle de buluşturuyor. Şehrin kalabalığının tam ortasında huzurlu bir mekan olan Books&Coffee, kütüphane dolusu kitapları, lezzetli kahveleri ve eşsiz tatlılarıyla hayata kısa bir mola verip günün koşuşturmasına devam etmek için ideal bir alternatif.