Fresh Coffee

BOOKS & COFFEE HAKKINDA

Books & Coffee

Biz Kimiz?

Books&Coffee’nin konsept geliştiricileri olarak 1990 yılından bu yana, otel, restoran ve kafe gibi işletmelerde, 30’dan fazla mekanda deneyim edinerek insanlara dokunduk. Misafirlerimizle hem keyifli anları paylaştık, hem de onlara hep “en iyi”yi sunmak için çabaladık. Tüm bu tecrübeler bize misafirlerimizin birer dostumuz olduğunu öğretti. Bununla birlikte onları tanımanın da yaptığımız işin en önemli noktalarından biri olduğunu keşfettik. Misafirlerimizin ihtiyaçlarını birinci plana alarak, hayal ettikleri ortamı, sevdikleri lezzetleri anlamaya çalıştık ve bu doğrultuda alternatifler geliştirdik. Çalışma arkadaşlarımızın eğitimlerinden, sunduğumuz ürünlerin standardizasyonuna kadar iş modelimizin her bir basamağını sürdürülebilir kılan anlayışımızı hep koruduk.

Geçmiş dönemde edindiğimiz bu birikimler sayesinde ortaya çıkan Books&Coffee, “iyi kitap, iyi kahve” fikrini misafirleriyle buluşturan özgün bir konsept. Books&Coffee, dünyadaki farklı noktalardan tedarik edilen kahve çekirdeklerini son aşamaya gelene kadar bizzat işleyerek eşine az rastlanan blendler hazırlarken, aynı zamanda farklı kitaplarla okurların da zevklerine hitap ediyor.

Personel eğitimleri, kahve, kitap ve diğer malzemelerin tümü merkez ofis tarafından tedarik ediliyor. Aynı zamanda deneyimli ekip ile planlamalar ve kampanya süreçleri de başarılı öngörü ve fikir yaratım süreçleriyle devam ediyor

Belki de bütün anlattıklarmızı bir çırpıda anlamam en güzel yolu şubelerimize uğramanızdır.